SPLAT zobu pasta SPECIAL WONDER WHITE, 75 ml

Artikuls 00003
€5.80
Pārdošanā
1
Preces apraksts

Zobu pasta ar 97,5% dabīgo sastāvdaļu zobu aizsardzībai pret kariesu un žilbinoši baltajam smaidam.

Pasta nesatur SLES/SLS, PEG, parabēnus, triklozānu, hlorheksidīnu, saharīnu, sintētiskos aromatizētājus, fluoru.
Zobu pasta satur efektīvo komponentu ficīnu - tas ir unikāls proteolītiskais ferments, ko iegūst no vīģu piena sulas. Tā īpatnība slēpjas plašajā specifikā pret olbaltumvielām, jo tas var sadalīt jebkuru olbaltumvielu, ne tikai tādu, kas satur noteiktas aminoskābes - ne katram proteolītiskajam fermentam ir šāda iedarbība. Ficīns ir augu enzīms, ko izmanto kosmētikā un zobārstniecībā.

Enzīmu balināšana ir drošs zobu kopšanas veids. Krāsojošās vielas no apkārtējās vides galvenokārt uzkrājas pelikulā un dažādu klašu fermenti var iznīcināt šo plēvi un samazināt krāsojuma pakāpi - tie sadala aplikumu sastāvdaļās, tādējādi ļaujot to efektīvāk notīrīt no emaljas virsmas. Fosfātiem pastas sastāvā ir spēja mijiedarboties ar zobu emalju, pie tās faktiski pielīpot un tādēļ novēršot emaljas atkārtotu iekrāsošanos un zobakmens veidošanos. Savukārt inovatīvā Luctatol® sistēma satur Japānas lakricu koku ekstraktu un piena fermentu kombināciju, kas ir īpaši iedarbīga pret kariogēnām baktērijām Streptococcus mutans, novēršot mīkstā aplikuma veidošanos.

Zobu pasta satur arī E vitamīnu, lakricas ekstraktu un bazilika ēterisko eļļu, kas novērš kariesa veidošanos un nodrošina pretiekaisuma iedarbību. Klīniski pierādīta efektivitāte jau 4 lietošanas nedēļās!

* Ja vēlaties piegādei izmantot Omniva pakomātu 📦, lūdzu pievienojiet pakomāta nosaukumu vai tā adresi augstāk esošajā laukā.

Omnivas pakomātu atrašanās vietas Jūs varat atrast šeit.

Saglabāt šo produktu vēlākam