Medical Group Dens

SOLO STIX starpzobu birstes

00000
€1.10
Pārdošanā
1
Preces apraksts
Brand: SOLO

Aptuveni 95% baktēriju atrodas starp zobiem. Ja zobu starpas netiek tīrītas, rodas caurumi zobos, smaganu iekaisumi, kas no gingivīta var pāriet nopietnākā smaganu saslimšanā - periodontītā. Starpzobu tīrīšanai var izmantot zobu diegu, taču zoba anatomijas dēļ, tīrīšana ar zobu diegu nav pietiekama. Starp zobiem piesmaganu rajonā zobu virsma ir ieliekta, tāpēc starp zobiem esošās baktērijas vislabāk iztīrīt ar starpzobu birstītēm (interdentālām birstītēm) - SOLO-STIX.

SOLO-STIX starpzobu birstītes ir gatavotas no speciālas ķirurģiskās stieples (stieple, kas satur birstītes sariņus), kas ir pietiekami stingras, bet tievas, lai tās varētu labi salocīt un izvairīties no zobu un smaganas ievainošanas. Stieplei ir speciāls pārklājums, kas ir piemērots zobu spraugu tīrīšanai implantu rajonā. Birstīšu sariņi ir īpaši plāni, bet daudzslāņaini, lai tīrīšana būtu maiga, bet efektīva.

Cena norādīta par 1 gb ar PVN 21%.

* Ja vēlaties piegādei izmantot Omniva pakomātu 📦, lūdzu pievienojiet pakomāta nosaukumu vai tā adresi augstāk esošajā laukā.

Omnivas pakomātu atrašanās vietas Jūs varat atrast šeit.

Saglabāt šo produktu vēlākam